ВходМеню
Станислав Акинов 24 последователи OfflineСтанислав Акинов
Форум: Украинский форум - Парфуми
10/06/2026 11:13:16Nina Runova

Чи є сенс замовляти парфуми онлайн, чи краще брати офлайн?
 
10/06/2026 11:33:19Юра Доров

Я кілька разів замовляв парфуми онлайн і можу сказати, що це досить зручно, якщо магазин перевірений. Звичайно, офлайн є плюс - можна одразу відчути аромат на шкірі, але не завжди є час ходити по магазинах. Через це я часто користуюся онлайн-замовленням у Brocard. Перед цим дивлюся опис, ноти аромату та відгуки покупців. Для мене брокард - хороший варіант, коли хочеться швидко отримати оригінальні парфуми без зайвих пошуків.
 
DanskDeutscheEestiEnglishEspañolFrançaisHrvatskiIndonesiaItalianoLatviešuLietuviųMagyarNederlandsNorskPolskiPortuguêsRomânSlovenskýSlovenščinaSuomiSvenskaTürkçeViệt NamČeštinaΕλληνικάБългарскиУкраїнськарусскийעבריתعربيहिंदीไทย日本語汉语한국어
© eno[RU] ▲ Условия Рассылка Помощь