ВходМеню
Станислав Акинов 23 последователи OfflineСтанислав Акинов
Форум: Украинский форум - Кавомашина
25/06/2026 13:02:15Nina Runova

Порадьте недорогу, але якісну кавомашину. Чи є сенс брати бюджетні моделі, чи краще одразу дивитися дорожчі?
25/06/2026 13:28:30Юра Доров

Я вважаю, що недорогу кавомашину цілком реально знайти, але потрібно уважно дивитися характеристики. Не завжди найдешевший варіант буде вигідним, бо потім можуть бути проблеми з ремонтом або обслуговуванням. Я б радив хоча б розглянути моделі на офіційному сайті DeLonghi, де є нормальна техніка від перевіреного італійський бренду. Мені більше подобається купувати щось середнього рівня, щоб і кава була смачна, і сама машина прослужила довше.
 
DanskDeutscheEestiEnglishEspañolFrançaisHrvatskiIndonesiaItalianoLatviešuLietuviųMagyarNederlandsNorskPolskiPortuguêsRomânSlovenskýSlovenščinaSuomiSvenskaTürkçeViệt NamČeštinaΕλληνικάБългарскиУкраїнськарусскийעבריתعربيहिंदीไทย日本語汉语한국어
© eno[RU] ▲ Условия Рассылка Помощь